Nu sunt doar o femeie, sunt mai mult de atât pentru că nu m-am pierdut printre frânturile de femei. Am învățat că, pentru a putea fi iubită va trebui să mă iubesc eu mai întâi. Am evoluat și nu am căzut în plasa mediocrității.
Sunt sprijin în zilele grele în care grijile atârnă greu pe sufletul tău, dragul meu! În mine poți găsi persoana care să-ți asculte ofurile, să-ți șteargă lacrimile, să plângă împreună cu tine și să te ridice de jos. Nu sunt orice femeie, sunt capabilă să ofer mai multe decât ai crede. Sunt copil când am chef de alinturi, când n-am chef de nimic, iar mintea îmi tânjește după liniște. Am grija unei mame atunci când simt că este necesar.
Sunt mândră de ce am devenit și nu regret o clipă că mi-am învestit încrederea mai mult în mine și în ceea ce pot oferi decât în oameni și în ceea ce-mi pot ei promite. Nu sunt orice femeie, nu cred în promisiuni! Nu cred în vorbe goale peste care se așterne uitarea în așteptarea unor fapte.
Nu sunt doar o femeie, sunt un om frumos. Am mintea îndeajuns de conturată cât să nu urmez turma, să mă detașez de ea și să ajung acolo unde îmi propun. Am sufletul deschis pentru oamenii care merită, pentru cei ce pășesc desculți și fără mișmașuri în el.
Sunt femeie matură când vine vorba de iubire. Minciuna nu-i de mine, îți spun sincer, am încercat și nu m-am ales cu nimic bun, ba chiar mi-am furat singură șansa la fericire.
Sunt vorba caldă de care ai nevoie în nopțile reci. Sunt aici pentru momentele în care ești neliniștit și te macină gândurile. Le vom da noi de cap!
Sunt o pacoste uneori, recunosc. Nu sunt femeia perfectă, dar sunt aceea pe care un băbat o va iubi și cu defecte.
Sunt dorință, sunt sete de carne. Sunt doar a ta când suntem în pat, când uităm de tot și ne consumăm porția de iubire.
Sunt tot ce și-ar putea dori UN SINGUR BĂRBAT! Sunt totul pentru bărbatul care mi-e sortit!
foarte frumos!